Outsiders - voorstelling in de klas door Peggy van Renesse – docent OPDC

Peggy van Renesse – docent OPDC -

“Het was een hele leuke, inspirerende en geestige voorstelling. Op het lijf geschreven voor onze leerlingen. Het lijkt me voor mijn collega’s ook erg inspirerend om de voorstelling te zien. De sfeer tijdens de voorstelling was ook opvallend opgetogen"

“Het was een hele leuke, inspirerende en geestige voorstelling. Op het lijf geschreven voor onze leerlingen. Het lijkt me voor mijn collega’s ook erg inspirerend om de voorstelling te zien. De sfeer tijdens de voorstelling was ook opvallend opgetogen"

“Het was een hele leuke, inspirerende en geestige voorstelling. Op het lijf geschreven voor onze leerlingen. Het lijkt me voor mijn collega’s ook erg inspirerend om de voorstelling te zien. De sfeer tijdens de voorstelling was ook opvallend opgetogen. Muziek geweldig. Leuk dat leerlingen worden betrokken bij de voorstelling. Kortom. Ik heb genoten van de voorstelling.” Peggy van Renesse – docent OPCD