What You See | Exploring crip technique, artistry and acces
Claire Cunningham

Workshop crip technique in performances
Naar aanleiding van de performance lecture 4 Legs Good nodigt crip choreograaf Claire Cunningham professionele podiumkunstenaars met en zonder fysieke of zintuiglijke beperking uit voor een workshop vol ontdekking en experiment.
Claire introduceert wat ‘crip technique’ voor haar betekent, de mensen en praktijken die haar inspireerden, en ideeën die hebben geleid tot haar bewegingsvorm ‘quanimacy’.
Je verkent je eigen perceptie en individualiteit en creëert bewustzijn over hoe verschillen in lichamen en lived experiences, onze blik op onszelf en onze omgeving vormen. De workshop wisselt beweging, taal, schrijven, kijken, luisteren en voelen af met reflecties, gesprekken en voldoende rustpauzes.
De ruimte is rolstoeltoegankelijk. Er is beperkt plaats. Wil je meedoen en heb je gebarentolk nodig? Geef je dan voor 10 november op (pay what you can basis). Dan zorgt What You See voor een gebarentolk!
clairecunningham.co.uk